loading

درباره ما

اطلاعات تماس

ریاست هیئت مدیره

CEO@vipparvaz.com

فروش داخلی

TKT@vipparvaz.com

مدیر عامل

Manager@vipparvaz.com

فروش خارجی

INT@vipparvaz.com

واحد مالی

Financial@vipparvaz.com

دپارتمان ویزا

Visa@vipparvaz.com

پشتیبانی سایت

IT@vipparvaz.com

واحد بازرگانی

Marketing@vipparvaz.com

درباره تشریفات پرواز

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی تشریفات پرواز با بیش از یک دهه تجربه موفق با کادری مجرب کوشیده‌ است ضمن تکریم مشتریان و توجه خاص به دلخواسته‌های آنان از کلیه امکانات و ظرفیت‌های موجود بهره جسته تا همراهی مطمئن برای سفرهای داخل و خارج از ایران باشد.
این مجموعه در ابتدا با هدف چارتر کردن مسیرهای داخلی بعنوان یکی از اولین و اصلی ترین مراجع فروش آنلاین در زمینه پرواز فعالیت خود را شروع نمود. پس از آن با شناخت نیاز بازار مردم شهر مشهد و جامعه شناسی اقدام به چارتر کردن مسیرهای خارج از مبدا همچون تهران کیش، تهران قشم، شیراز اهواز، اهواز بندرعباس و … نمود که با استقبال چشم گیر سراسری مردم ایران مواجه شد تا در نهایت به لطف پروردگار و زحمات پرسنل مجرب مجموعه، توانست با فروش روزانه بیش از 5.000 صندلی چارتری و فعالیت در 40 درصد فرودگاه های معتبر کشور، نماینده رسمی ایرلاین های سپهران، زاگرس، کاسپین، قشم ایر، تابان و … باشد.
حجم زیاد پروازهای چارتری روزانه، هفتگی و ماهانه، طی سالهای اخیر و همچنین برگزاری تورهای با کیفیت و متنوع داخلی باعث شد این شرکت اقدام به تاسیس یک شعبه دیگر بنام ” دایان سفر کیش” در جزیره زیبای کیش نماید تا بار دیگر مفتخر به کسب عنوان یکی از اولین و بهترین نماینده های گردگشری در این جزیره بوده باشد.
هم اکنون طی سالها کسب اعتبار و خوشنامی در حوزه گردشگری مفتخریم با حدود 50 نفر پرسنل مجرب در فضای تجاری کاملا مجهز با 300 متر زیربنا پاسخگوی روزانه بیش از 1000 نفر مشتری هستیم.
همچنین از آنجایی که مشهد به عنوان یکی از بزرگ‌ترين قطب‌هاي پزشکي منطقه و به دليل وجود بارگاه ملکوتی علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) و با دارا بودن جاذبه‌هاي طبيعي و گردشگري و توانمندي‌هاي پزشکي و درمانی خود، بستر مناسبي براي گردشگري سلامت کشور را به وجود آورده است، پذیرای میهمانان گرامی در قالب تورهای ورودی با خدماتی چون امور اخذ ویزا، رزرواسیون هتل در مشهد و  شهرهای مختلف، رزرو بلیت های بین شهری، ترانسفر، گشت های شهری و همچنین ارائه پکیج های گردشگری – پزشکی در حوزه توریسم سلامت می باشد.

درباره تشریفات پرواز

نمادها

از دیگر خدمات این مجموعه می‌توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

  • خدمات ترانسفر رایگان از فرودگاه‌های مشهد و تهران
  • مجری مستقیم تورهای طبیعت گردی و تفریحی
  • مشاوره در امور اخذ اقامت اروپا، استرالیا و کانادا
  • خدمات گردشگری در اقصی نقاط ایران و جهان
  • ارائه خدمات CIP در تمام فرودگاه‌های کشور
  • رزرواسیون هتل در سراسر ایران و جهان
  • ارائه دهنده تورهای داخلی و خارجی
  • فروش بلیت‌های داخلی و خارجی

آدرس تشریفات پرواز