سفری کوتاه به مکان های دیدنی شهر سنگاپور

به سنگاپور ، یکی از کوچکترین کشورهای جهان خوش آمدید . سنگاپور یک کشور جزیره ای است . اگر شما نیاز به یک مقدمه برای دیدن مکان های دیدنی سنگاپور دارید ، مقاله مکان های دیدنی سنگاپور را مطالعه کنید و یا این ویدئو  کوتاه را مشاهده کنید . در این ویدئو کلی ، شما همه چیزهایی را که باید درباره سنگاپور بدانید یاد می گیرید . علاوه بر اینکه یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است ، بسیار تمیز ، امن و از کیفیت بالاتری برخوردار است و البته چیزهای زیادی برای دیدن و غذا خوردن در این کشور وجود دارد .

10 تا از مکان های دیدنی سنگاپور

یکی از باغ های شگفت انگیز و گیاه شناسی در جهان به باغ خلیج در سنگاپور وجود دارد . از منظره هایی دیدنی می توان به گنبد گل ، جنگل ابر ، چند باغ و supertrees اشاره کرد .

هتل Marina Bay Sands یکی از آثار برجسته در آسیا است و به عنوان یکی از مشهورترین استخرهای شگفت انگیز دنیا شناخته می شود ، برای استفاده از استخر شما باید مهمان هتل باشید .

باغ وحش سنگاپور در سال 1973 تاسیس شد ، می توانید یک سفر سریع از طریق باغ وحش برای دیدن تمام حیوانات آسیایی مراجعه کنید .

معبد Thian Hock Keng در دهه 1840 با استفاده از بهترین مواد از چین در آن زمان ساخته شد. در سال 1973 آن را یک بنای یادبود ملی اعلام کرد . ورودی این معبد رایگان است .

جاده ارچارد یک جاذبه توریستی مهم است ، که در دو طرف این جاده خرده فروش ها ، مراکز خرید که هرکدام بیش از 200 فروشگاه مختلف برای خرید وجود دارند .

چرخ و فلک سنگاپور بزرگترین چرخ و فلک در جهان است . این چرخ و فلک دارای 28 کپسول ، هر کدام دارای 28 نفر ظرفیت و این سفر 28 دقیقه طول می کشد تا چرخش کامل انجام شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *