نگاهی به بهترین ساحل های کانادا برای قدم زدن

کانادا دارای 202 کیلومتر خط ساحلی که به عنوان بزرگ ترین و طولانی ترین خط ساحلی در جهان به حساب می آید. اگر شما از دسته افرادی هستید که به قدم زدن در شن علاقه دارید ما در این مقاله برای شما تعدادی از بهترین ساحل ها در کانادا را آماده کرده ایم تا بتوانید با هر یک از این ساحل های شنی آشنا شوید.

 

1- ساحل Thunder Cove در جزیره ی Edward 

 

ساحل Thunder Cove در جزیره ی Edward

 

ساحل Thunder Cove بدون شک یکی از زیباترین ساحل های شنی برای قدم زدن به حساب می آید که در جزیره ی Edward واقع شده است. این ساحل باعث شده است تا با وجود سخره های سنگی نارنجی ، شن و ماسه قرمز رنگ گردشگران را حتی برای دید و بازدید به سمت خود جذب کند. در طول قرن ها با وجود امواج دریا باعث شده است تا منظره ای زیبا و چشم اندازی را ایجاد کند. همچنین با وجود سخره هایی که در این ساحل مخصوص پیاده روی وجود دارد باعث می شود حتی گردشگران به سمت سخره نوردی بروند. جالب است بدانید که این سخره های ماسه ای بسیار ضعیف بوده و شکننده اند. زمانی که پیاده روی شما به پایان می رسد ، می توانید با کمی گشت و گذار در ساحل از جاذبه های گردشگری دیگر این ساحل استفاده کنید و اوغات فراغت خود را پر کنید.

 

2- ساحل Pebble در Ontario

 

 

اگر شما جزو افرادی هستید که دوست دارید کنار ساحل قدم بزنید اما پای خود را داخل شن و ماسه قرار ندهید می توانید از ساحل Pebble استفاده کنید. در این ساحل شما با 2 کیلومتر مسیر صاف روبرو خواهید شد که خالی از شن و ماسه است. وجود سنگ های مرمری در این مسیر باعث شده است تا سنگ ها را زیر پای خود حس کنید. اگر در حین مسیر می خواهید کمی استراحت کنید و از فضای ایجاد شده در این ساحل استفاده کنید ، می توانید از نشیمن گاه هایی که توسط درختان ایجاد شده است برای استراحت استفاده کرده و به راحتی استراحت کنید. در راه برگشت به متل Mystic Isle ، سنگ های بسیار زیبایی قرار دارند که می توانید برای عکاسی و لذت بردن از محیط های ایجاد شده بهره ببرید.

 

3- ساحل Sable در Nova Scotia

 

ساحل Sable در Nova Scotia

 

جزیره ی Sable با وجود اینکه نسبت به ساحل های دیگر از نظر مساحت کوچک تر است شما می توانید تجربه ای جدید را در بین اسب ها داشته باشید. به دلیل وجود طبیعت پی که جلوی شما قرار دارد باعث شده است تا کاملا این حس به شما انتقال داده شود. این ساحل نسبتا کوچک خانه ی حیواناتی مانند اسب های وحشی ، خوک آبی و پرنده ها تبدیل شده است. جالب است بدانید که این ساحل یک پارک محافظت شده است ، بنابراین برای بازدید به عنوان یک گردشگر باید ابتدا برای ورود به این ساحل ثبتنام کنید. این جزیره کمی ناهموار است اما در عوض شانس اینکه با طبیعت های زیبا و خارق العاده روبرو شوید بسیار زیاد است. قبل از اینکه وارد این جزیره بشوید ، می توانید از مزرعه ی Richmond استفاده کنید و از فضای ایجاد شده در مزرعه لذت ببرید.

 

4- ساحل Cherry در Ontario

 

ساحل Cherry در Ontario

 

ساحل Cherry به محلی برای بازی سگ ها و حتی سگ های شما تبدیل شده است. این منطقه تنها ساحلی است که بصورت خط کشی شده و بسته شده مخصوص سگ ها در نظر گرفته شده است تا سگ ها به راحتی بتوانند از فضای ایجاد شده برای دویدن استفاده کنند. نکته ی دیگری که در رابطه با این ساحل وجود دارد کم عمق بودن آب آن است و هیچ حیوان خطرناکی زیر آب وجود ندارد ، بنابراین شما می توانید با خیال راحت از این فضا هم برای خود و هم برای سگ تان استفاده کنید. بعد از گذشت زمان و استفاده ی کامل از این ساحل شما می توانید از هتل هایی که در اطراف این ساحل قرار دارند برای استراحت کردن نیز استفاده کنید.

 

5- ساحل Sandy Cove در Nova Scotia

 

ساحل Sandy Cove در Nova Scotia

 

ساحل Sandy Cove به عنوان یک جزیره و منطقه ی کمتر شناخته شده یاد می شود. اگر به این ساحل مراجعه کنید می توانید پرندگان آبی را که در بالای سر شما در حال پرواز کردن هستند را مشاهده کنید. این منطقه به نوعی ساکت بوده و سر و صدایی ندارد ، جایی که می توانید به راحتی از فضای ساکتی که در اختیار شما قرار داده شده است برای آرامش روح خود استفاده کنید. همچنین وجود ساحل و امواج آن باعث می شود تا شما به نوعی احساس آزادی کرده و بتوانید بهترین تجربه ی زندگی خود را داشته باشید.

 

منبع : Booking.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *