ژاپن به زودی لوکس ترین قطار را در Hokkaido افتتاح می کند

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید با یک قطار لوکس سفر کنید اینجا بدون شک جای شماست. ممکن است سفر خود را اینبار بخاطر این قطار زیبا به سمت آسیا انتخاب کنید. این قطار به عنوان لوکس ترین قطار از نظر بهره وری و خدمات در نظر گرفته شده است. با وجود پشتیبانی های مختلف برای این ریل قطار باعث شده است تا شرکت های خصوصی نیز در این پروژه همراهی کنند. بطوریکه وجود بهترین امکانات برای گردشگران انتخاب این قطار است.

 

در حال حاضر این شرکت به گسترش پیشنهادات و این قطار فکر می کند تا بتواند برای گردشگران بهترین تجربه را مهیا کند. جزیره شمالی ژاپن برای چشم انداز ناهموار اش با آتشفشان ها و چشمه های گرم شناخته شده است. اما با این وجود زمین های بسیار خطرناک و ناهمواری وجود دارند که رفتن به انجا دشوار و غیرممکن است. به لطف Royal Express باعث شده است تا با قطار مسیر هموار و صافی را تجربه کنید. این قطار توسط Tokyu Dentetsu اجرا و نهایی خواهد شد.

 

قطار لوکس در ژاپن

 

طراحی داخلی این قطار باعث شده است تا ما فکر کنیم در یک خانه زندگی می کنیم و در حال سفر کردن هستیم. وجود طراحی داخلی کمی سنتی و جدید باعث شده است تا ترکیب این دو یک زیبایی کم نظیر ایجاد کند. همانطور که در تصاویر می بینید از روکش های سنتی ژاپنی ها برای صندلی ها و مبل ها استفاده شده است.

 

قطار لوکس در ژاپن

 

سفر با این قطار حتی می تواند برای افرادی که به موسیقی زنده علاقه دارند جذب کننده باشد. زمانی که در حال سپری کردن وقت خود یا ناهار خوردن هستید می توانید به موسیقی زنده که توسط پیانو یا ویولن زده می شود گوش دهید و از فضای آرامی که ایجاد شده است لذت ببرید.

 

قطار لوکس در ژاپن

 

همچنین بخشی در این قطار ایجاد شده است که برای خانواده ها در نظر گرفته شده است. جایی که دارای کتاب هایی  شامل تصاویر و استخر توپ می باشد. جالب است بدانید که حتی توپ های این قطار برای بازی چوبی هستند! همچنین نیمکت هایی برای کودکان در نظر گرفته شده است تا بتواند نهایت لذت را از مناظر دیدی داشته باشند. مسیر قطار از ساپورو به شرق هوکایدو حرکت خواهد کرد.

 

قطار لوکس در ژاپن

 

 

منبع : mymodernmet.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *