loading

روستای دور افتاده در چین که تبدیل به منطقه ای سبز رنگ شده است!

همیشه یک حرف برای طبیعت وجود دارد که می گوید : هرچه را که طبیعت به آن متعلق دارد از آن خود خواهد کرد و این محله بدون شک تبدیل به منطقه سبز رنگ شده است که با نگاه کردن به آن متوجه می شوید کاملا به طبیعت متعلق است.

 

روستای دور افتاده در چین

 

روستایی دور افتاده و مخفی شده در Shengsi Archipelago کشور چین که گفته شده است در این روستا برای ماهی گیری به آن مراجعه کرده و زندگی می کردند. اینجا همانطور که انتظار می رود در ابتدا توسط انسان ها ساخته شده است ، اگر تصاویر  را ببینید می توانید وجود برگ های سبز انگور را مشاهده کنید که حالا تمام مناطق و خانه های این محله را احاطه کرده اند.

 

روستای دور افتاده در چین

 

زمانی که صنعت ماهی گیری رونق پیدا کرده بود این روستا جایگاه بزرگی داشت و از آن می توانست در این صنعت پیشرفت بزرگی کرد. با گذشت زمان باعث شد تا کم کم این محله به نوعی توسط طبیعت پس گرفته شود و بلعیده شود. منابعی که در این منطقه قرار داشتند شروع به تخریب شدن کردند. با گذشت زمان باعث تا رونق ماهی گیری در این روستا از بین برود و همین موضوع باعث شد تا افرادی که در این روستا زندگی می کرنند این محل را ترک کنند و با رفتن به شهر به ادامه ی زندگی خود بروند تا بتوانند از راه ها و روش های دیگری پول جمع کنند.

 

روستای دور افتاده در چین

 

اما حالا چیزی که بعد مدت ها پس از ترک کردن روستاییان رخ داده است جالب است! همانطور که در تصاویر می بینید طبیعت تمام این منطقه را از آن خود کرده است. هر دیوار ، شیشه ، پنجره شکسته شده و تبدیل به رنگ سبز شده است. تمامی این عوامل باعث شده است تا به محلی حیرت انگیز تبدیل شود و دیدن از آن ما را به تعجب بی اندازد.

 

روستای دور افتاده در چین

 

عکاس Jane Qing که در شانگهای زندگی می کند این تصاویر را به راخ کشانده است. وجود این گیاهان سبز باعث شده است تا حتی نگاه کردن به آن ها به ما آرامشی انتقال کند. نکته ی جالبی که باید از این پدیده بدانید این است که 50 سال طول کشید تا این منطقه کاملا سبز شود و گیاهان آن را احاطه کنند.

 

روستای دور افتاده در چین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *