loading

فرودگاه گیسبورن که از وسط آن قطار عبور می کند!

سفر کردن با هواپیما امن تر ، سریع تر و کاملا بهینه تر است. از لحاظ سریع تر بودن منظور سرعت رسیدن به مقاصد مورد نظر است. جالب است بدانید که سالانه 40 میلیون پرواز در جهان داریم. مسافرت هوایی امروزه به یک امر طبیعی تبدیل شده و به نوعی می توان آن را به رانندگی در شهر اشاره کرد. با این حال مواردی وجود دارد که اگر یک خلبان با آن ها روبرو شود ممکن است تعجب کند. این چیزی است که خلبان ها می توانند در فرودگاه Gisborne مشاهده کنند.

 

قطار بین ایرلاین

 

این فرودگاه در Elgin suburb و کشور نیوزلند قرار دارد. فرودگاه Gisborne یکی از فرودگاه های داخلی از بین 62 فرودگاه داخلی و بین المللی است. جالب است بدانید که این فرودگاه دارای مساحتی نزدیک به 400 هکتار است که شاید برای چنین فرودگاهی بزرگ به نظر رسد!

 

با این حال ایرلاین نیوزلند در مسیر خطی هواپیمای خود یک ریل قطار داراد که از وسط آن رد می شود. این خط راه آهن از باند اصلی نیز عبور می کند. این بعنی یک قطار می تواند زمانی که هواپیما در حال فرود آمدن است از این باند عبور کند و یک صحنه ی زیبا ایجاد کند! بطور کلی این ناحیه از باند فرودگاه بصورت کاملا حرفه ای کنترل می شود.

 

قطار بین ایرلاین

 

 

در کنار باند اصلی ، که طولی غریب به 4297 پا دارد به همین مقدار این Airport زمین چمنی عرضه می کند. در حال حاضر ایرلاین Gisborne تنها برای پرواز های منطقه ای استفاده می شود ، قطاری که از وسط ایرلاین عبور می کند تا کنون هیچ مشکلی ایجاد نکرده است.

 

سالانه نرخ تصادفات بین هواپیما ها نیز در کل کشور ها کاهش یافته است. همانطور که در بالا اشاره شد این ایرلاین فعالیت های خود را همچنان ادامه می دهد. اخیرا ، این فرودگاه یک وام 5.5$ میلیون دلاری دریافت کرده است تا برای بازسازی و طراحی مجدد این فرودگاه اقدام کند. اگر شما فردی هستید که به این فرودگاه علاقه مند شده اید ، شما هنوز هم فرصتی برای اینکه بتوانید در این ایرلاین پروازی داشته باشید دارید چرا که وجود یک قطار راه آهن در وسط ایرلاین می تواند پروازی دل انگیر برای شما ایجاد کند.

 

قطار بین ایرلاین

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *