loading

سفری کوتاه به مکان های دیدنی آنکارا

اگر شما نیاز به یک مقدمه برای دیدن مکان های دیدنی آنکارا دارید ، مقاله مکان های دیدنی آنکارا را مطالعه کنید و یا این ویدئو  کوتاه را مشاهده کنید . در این ویدئو کلی ، شما همه چیزهایی را که باید درباره آنکارا بدانید یاد می گیرید. هنر ، معماری ، تاریخ ، غذا و بسیاری از جاذبه های اصلی را پوشش می دهند .

مکان های دیدنی آنکارا

آنکارا ، به عنوان پایتخت و مرکز اداری ترکیه ، نماد استقلال مردم ترکیه است . آنکارا ترکیبی از عناصر مدرن و تاریخی در محله های مختلف است . بنابراین رفتن به آنکارا یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن فرهنگ و معماری ترکیه است . خانه اپرا ، ارکستر سمفونی ، تئاتر ملی ، آنیتکابیر ، مقبره تپه کمال آتاتورک ، نخستین رئیس جمهور ترکیه که در سال 1923 آنکارا را به عنوان پایتخت معرفی کرد ، نمایش داده می شود .

 

برخی از مکان های دیدنی آنکارا

موزه آزاد آلتینکوی : موزه Altinkoy در آنکارا یکی از بهترین مکان ها برای بازدیدکنندگان تا درک کنند که زندگی بیش از صد سال پیش در روستاهای ترکیه چگونه بود .
موزه تمدن آناتولی : موزه Anadolu دارای آیتم های بسیاری از باستان شناسی آناتولی هستند که از دوران پالئولیتی تا دوره عثمانی آغاز می شود وجود دارد .
مسجد کوکتیپ :مسجد Kocatepe بزرگترین مسجد در پایتخت ترکیه آنکارا است و یکی از بزرگترین مساجد جهان است.
موزه نیروی هوایی آنکارا : این موزه با هدف به اشتراک گذاشتن تاریخ رنگارنگ هواپیمایی ترکیه برای بازدید کنندگان و همچنین نسل های آینده افتتاح شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *