loading

محبوب ترین شهرهای مالدیو

مالدیو یک منطقه گرمسیری در اقیانوس هند است که بیش از 1000 جزیره مرجانی تشکیل شده است . در این جزایر چشمه های آب گرم و صخره های عظیم وجود دارد . مال پایتخت مالدیو دارای بازارهای ماهی شلوغ ، رستوران ها و مغازه ها در خیابان های اصلی  و معبد Hukuru Miskiy  که در قرن هفدهم ساخته شده که به عنوان مسجد جمعه شناخته می شود . واحد پول این کشور مالدیو روفیا می باشد . مالدیو مقصد ایده آل برای تعطیلات ساحلی است .

بهترین شهرهای مالدیو برای سفر :

  • male
  • hulhumale
  • Maafushi Town
  • Bodufolhudhoo
  • Ellaidhoo Island
  • Vaadhoo Island
  • Maalhos
  • Naifaru

بهترین شهرهای مالدیو برای تفریح

Male پایتخت مالدیو

Male پایتخت مالدیو

مال پایتخت پر جمعیت مالدیو ، کشوری جزیر ای در اقیانوس هند که به ساختمان های رنگارنگ و مسجد معروف است . مرکز مسجد اسلامی (مسجد سلطان محمد تاکورفوآن عظیم ) دارای ، کتابخانه و گنبد طلایی است . در نزدیکی بندر Male ، یک بازار ماهی محبوب وجود دارد که توریست و گردشگران زیادی را در روز به خود جذب می کند .

Hulhumale در شمال شرقی Male

Hulhumale در شمال شرقی Male

Hulhumale برای حمایت از گسترش پایتخت و فرودگاه بین المللی Male ساخته شده است ، اما به طوری توسعه یافته که آن را به عنوان یک شهر محبوب برای مسافران می شناسند . در جزیره Hulhumale ، لحظه ای خسته نمی شوید . از زیر دریا شنا کردن با دلفین ها گرفته تا خوش گذرونی در مهمونی های محلی Hulhumale ، ورزش های آبی مانند جت اسکی ، پاراگراف ، قایقرانی ، دریانوردی و غیره لذت ببرید .

Maafushi بزرگترین جزیره مالدیو

Maafushi بزرگترین جزیره مالدیو

جزیره Maafushi یکی از بزرگترین و زیباترین جزایر مالدیو است . Maafushi فقط 27 کیلومتر با Male فاصله دارد که می توانید با یک قایق پر سرعت 45 دقیقه ای به راحتی به فرودگاه Male برسید . در این جزیره 2700 نفر زندگی می کنند و یک مقصد جادویی با یک شیوه زندگی جدید و راحت می باشد . اولین مهمانسرا در سال 2009 ساخته شد و از آن به بعد ساخت هتل ها و مهمانسرا به خاطر افزایش توریست زیاد شد .

Bodufolhudhoo جزیره ای با مردمان مهمان نواز

Bodufolhudhoo جزیره ای با مردمان مهمان نواز

یک جزیره عالی برای تعطیلات با بودجه کم . اولین خانه مهمان در جزیره در سال 2015 باز شد ، جزیره ای با مردم بسیار خونگرم و دوستانه . امروزه بودوفولدودو دارای یک بیمارستان ، 2 کافه ، چند فروشگاه ، از جمله سوغاتی ، دو مسجد ، یک مدرسه و یک میدان فوتبال برای مردم در دسترس است . برای حمل و نقل های مسافت طولانی باید از قایق هایی که مردم برای حمل و نقل بین جزایر استفاده می کنند ، بهره ببرید . همچنین برای سفر به پایتخت مالدیو می توانید از کشتی های بزرگتر برای سفر به جزیره Male استفاده کنند. سیستم کشتی دولتی در سال 2012 معرفی شد ، به همین دلیل هزینه ها برای سفر بین جزیره ای با قایق ارزان تر شد . می توانید برای گشت و گذار در جزیره رفتن به مکان های دیدنی و … با دوچرخه و موتور برقی دیدن کنید ، همچینی برای حمل وسایل سنگین از چرخ دستی در اندازه های مختلف استفاده کنید .

Ellaidhoo با مرکز غواصی 24 ساعته

Ellaidhoo با مرکز غواصی 24 ساعته

Ellaidhoo مالدیو با سورتمه کوارتز در آری آتال نشان می دهد که یک تعطیلات لوکس در مالدیو ها نیز در بودجه های متوسط ​​قابل اجرا است. این جزیره ایده آل با خانه های ردیفی متصل به هم ، چشمگیری دارد .این جزیره دارای مرکز عالی برای غواصان یا کسانی که مایل به غواصی هستند این مرکز غواصی 24 ساعته باز است . جزیره کوچک Ellaidhoo در جنوب غربی Male پایتخت مالدیو واقع شده است که تا فرودگاه Male با قایق پرسرعت حدود 90 دقیقه راه است.

جزیره Vaadhoo معروف به دریای ستاره

جزیره Vaadhoo معروف به دریای ستاره

در میان باقی جزایر مالدیو ، Vaadhoo یک جزیره واقعا منحصر به فرد که به عنوان جزیره hoo شناخته می شود . این جزیره از سال 2007 تاکنون بیش از 500 نفر جمعیت دارد . همچنین به عنوان “دریای ستارگان” نامگذاری شده است ، به این دلیل که در شب شن و ماسه و امواج به رنگ آبی ظاهر می شوند که از آسمان بازتاب می شود .

Maalhos با لاکپشت های دیدنی

Maalhos با لاکپشت های دیدنی

Maalhos جزیره کوچک و زیبا به وسعت یک کیلومتر جمعیتی حدود 600 نفر دارد این جزیره با سواحل شنی سفید و آبهای شفاف احاطه شده است . پوشش گیاهی با درختان نخل ، این جزیره را به یکی از زیباترین جزایر زیبا در مالدیو تبدیل کرده است ، این جزیره دارای سواحل خصوصی (ساحل بیکینی) است که در آن جا شما می توانید از خورشید لذت ببرید . این جزیره با یک ردیف از خانه های احاطه شده از گیاهان منظره دیدنی و جذابی را تشکیل داده است . اغلب لاک پشت های رنگارنگی در کنار خانه ها یافت می شوند .

Naifaru با مرکز ماهیگیری عظیم

Naifaru با مرکز ماهیگیری عظیم

نایفارو جزیره ای در مالدیو است که در 141 کیلومتری (88 مایل) شمال male واقع شده است . در آخرین سرشماری در سال 2014، در نایفارو 4141 نفر ساکن هستند ، که شامل 3844 نفر از ملیت مالدیو و 297 نفر خارجی است . نایفارو ششمین جزیره پرجمعیت در مالدیو پس ازMalé ، Addu City  Fuvahmulah ، Kulhudhuffushi  و Thinadhoo است . منبع اصلی درآمد این جزیره هنوز ماهیگیری است .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *