7 شیرینی و دسر میوه ای برزیلی که حتما باید امتحان کنید

برزیل به عنوان وعده های غذایی گوشتی شناخته شده است ، برزیلی ها می دانند که چگونه یک وعده غذایی خوشمزه کبابی را بخورند . غذاهای این کشور تحت تاثیر فرهنگ های مادری ، اروپایی و آفریقایی قرار گرفته است ، تقریبا هر وعده غذایی کمی شیرین است و گاهی شیرینی های پخته شده با شیر نارگیل ساخته می شود . اغلب انواع دسرها محلی با میوه و مواد محلی درست می شوند . در ادامه با تشریفات پرواز چند تا از بهترین دسرهای برزیلی را معرفی می کنیم .

Brigadeiro یا شیرینی های نقلی شکلاتی

Brigadeiros محبوب ترین آب نبات برزیلی است . این آب نبات ها از شیر ، پودر شکلات ، شکر و کره در سال 1945 ساخته شده اند . براساس افسانه ها آب نبات ها توسط زنان که از مبارزات انتخاباتی ریاست نیروی هوایی نیروی ادواردو گومز پشتیبانی می کردند ، اختراع شد . امروزه این آب نبات ها معمولا به صورت یک توپ کوچک و با روکش شکلات پوشیده شده است .

Beijinho یا شیرینی های نارگیلی

beijinho همان شیرینی نارنگیلی brigadeiro است که در جشن در برزیل محبوب است . تفاوت دستور العمل پخت این دو شیرینی در این است که beijinhos از نارگیل به جای پودر شکلات استفاده می کند . در توپ های کوچک ریخته شده و در نارگیل رنده می شود ، به طور سنتی با شکر و گل میخ درست می شوند .

Goiabada یا دسر میوه ای

آب نبات گواوا ممکن است زیباترین دسر نباشد ، اما مطمئنا یکی از خوشمزه ترین دسر هاست . گواوا با میوه و شکر ساخته شده و به صورت آب نبات نرم ساخته شده است . این آب نبات در شهر میناس گرایس توسط استعمارگران پرتغالی به عنوان یک جایگزین برای دسر مارمالاد سنتی پرتغالی ، ساخته شده با مرکبات  است.

Quindim

Quindim با زرده تخم مرغ ، شکر و نارگیل ساخته می شود و زرد رنگ است . این یک دسر محبوب در پرتغال است ، که مانند یک بادام است . میتوان به جای نارگیل  از بادام برای جایگزینی استفاده کنید ، حتما ای دسر را امتخان کنید چون زمانی که شما آن را طعم می چشید ، مطمئنا آن را دوست خواهید داشت.

Pé-de-moleque

Pé-de-moleque یک نوع آبنات خشک بادام زمینی برزیلی است که به “پای برات” خوانده می شود . این آبنات با بادام زمینی، شیر و شکر ساخته شده است. در گذشته ، این شامل رپادورا یا شکر ، نعناع و نیشکر بود . این آب نبات در ماه ژوئن در جشن ماه مقدس کاتولیک به نام Festa Junina داده می شود .

Pamonha

پاندوناها توسط بومیان برزیل مدتها قبل از استعمار ایجاد شده اند و از آن زمان تغییرهای زیادی کرده است . پاندوناها با ذرت شیرین در پوسته ذرت پیچیده شده اند. آنها شیرین طعم هستند ، و از مواد شیر نارگیل و در برخی موارد از گوشت هم برای ساخت این شیرینی استفاده می کنند .

Paçoca de amendoim یا کره بادم زمینی

یک از مواد غذایی پایه در جشن های ژوئن در برزیل ،کره بادم زمینی ، این درمان با بادام زمینی، شکر و آرد کاراوایا است. نگران نباشید اگر در ماه ژوئن در برزیل نباشید ، می توانید از هر سوپرمارکت در برزیل در هر زمانی این کره بادم زمینی را خریداری کنید . این یکی از معمول ترین غذای های برزیلی موجود در سال است و بسیاری از مردم به صورت روزانه استفاده می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *